Karabinek na kule gumowe T4E TM4 RIS RAM kal. 43 - 1 - Broń na kule gumowe
  Karabinek na kule gumowe T4E TM4 RIS RAM kal. 43 - 2 - Broń na kule gumowe
  Karabinek na kule gumowe T4E TM4 RIS RAM kal. 43 - 3 - Broń na kule gumowe
  Karabinek na kule gumowe T4E TM4 RIS RAM kal. 43 - 1 - Broń na kule gumowe
  Karabinek na kule gumowe T4E TM4 RIS RAM kal. 43 - 2 - Broń na kule gumowe
  Karabinek na kule gumowe T4E TM4 RIS RAM kal. 43 - 3 - Broń na kule gumowe

Karabinek na kule gumowe T4E TM4 RIS RAM kal. 43

2 399,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Karabinek T4E TM4 RAM - idealny do samoobrony i szkoleń

Karabinek T4E TM4 RAM to system strzelecki stworzony z myślą o samoobronie oraz bezpiecznym szkoleniu osób cywilnych i służb mundurowych. Ciężar markera jest zbliżony do karabinka AR-15, a zasilany jest jedną 12 g kapsułą CO2 montowaną w wysuwanym magazynku o pojemności 14 kul kalibru .43. Gazowy napęd nadaje wystrzelonym kulom wysoką prędkość początkową 125 m/s oraz wprawia w ruch zamek, w wyniku czego po każdym strzale odczuwamy odrzut. Jedna kapsuła CO2 umożliwia oddanie 14 równych strzałów z energią 7,5 J.

System "blowback" w karabinku T4E TM4 RAM

System „blowback” podnosi realizm strzelania z karabinka oraz uczy poprawnej obsługi manualnej wiernie opartej na platformie AR-15. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek zostaje w tylnym położeniu, a jego zwolnienie odbywa się poprzez wciśnięcie dźwigni zatrzasku suwadła. Do karabinka możemy stosować kule gumowe (do treningu lub szkolenia) kule pudrowe oraz kule pieprzowe przeznaczone głównie do samoobrony, lub jako środek przymusu bezpośredniego. Najwyższą skuteczność oraz uniwersalność zastosowań zapewnia ładowanie do magazynka różnych rodzajów kul jednocześnie w konfiguracji odpowiadającej potrzebom strzelca. Z karabinka możemy strzelać ogniem pojedynczym oraz ciągłym. Skuteczny zasięg markera wynosi około 20 m.

Akcesoria do karabinka T4E TM4 RAM

Marker posiada łoże z system szyn R.I.S (Picatinny) oraz grzbietową szynę, na której zamocowana jest szczerbina z regulowanym nastawą przeziernika. Szyny pozwalają na stosowanie szerokiej gamy akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu, latarki oraz przyrządów optoelektronicznych. W zestawie znajdują się 3 panele ochronne szyn, które po założeniu zwiększają komfort chwytu. Rozsuwana kolba jest blokowana w 4 pozycjach, co pozwala dostosować długość karabinka do anatomii i potrzeb strzelca. Producent nie zapomniał także o obustronnym zaczepie pasa nośnego (do mocowania pasa jednopunktowego) oraz dwóch punktach zaczepu standardowego pasa dwupunktowego.

Karabinek T4E TM4 RAM - popularny w służbach mundurowych

Realistyczna obsługa, szerokie spektrum zastosowań oraz możliwość prowadzenia bezpiecznego treningu strzeleckiego powodują, że markery RAM z serii T4E cieszą się coraz większą popularnością w służbach mundurowych i firmach szkoleniowych.

Opracowanie: AirGun.pl

344-004
10 Przedmioty

Opis

Materiał korpusu
aluminium, plastik
Ilość szyn montażowych
3
Szczerbinka
jest, regulowana w pionie i poziomie
Typ zasilania
CO2 12 g
Typ amunicji
kule pudrowe, kule pieprzowe, kule gumowe
Typ szyny
22 mm (picatinny)
Muszka
jest
Ilość bezpieczników
1
Składana kolba
tak
Wymagane zezwolenie?
nie

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone