• Nowy
Ostrzałka Smith's Pocket Pal Knife Sharpener (PP1)
Ostrzałka Smith's Pocket Pal Knife Sharpener (PP1)
Ostrzałka Smith's Pocket Pal Knife Sharpener (PP1)
Ostrzałka Smith's Pocket Pal Knife Sharpener (PP1)

Ostrzałka Smith's Pocket Pal Knife Sharpener (PP1)

58,00 zł
Brutto

PP1, wielofunkcyjna kieszonkowa ostrzarka Pocket Pal Knife Sharpener amerykańskiej firmy Smith's. Pozwala łatwo i sprawnie naostrzyć nóż kuchenny, myśliwski, wędkarski, EDC, drobne narzędzia oraz haczyki wędkarskie.

Ostrzałka do noży łączy dwie powierzchnie do ostrzenia o różnej gradacji, umożliwiając szybkie wyprowadzenie krawędzi tnącej. Wykonane z węglików spiekanych skrzyżowane płytki w kształcie "V" o gradacji Coarse do nadania ostrości krawędzi tnącej oraz skrzyżowane kamienie ceramiczne o gradacji Fine 1500, dla wygładzenia i uzyskania ostrego jak brzytwa wykończenia.

Ostrzarkę wyposażono w rozkładany stożkowy pręt diamentowy, przeznaczony do ostrzenia ząbkowanych krawędzi, drobnych narzędzi oraz haków wędkarskich. Powierzchnię ścierną pęta pokryto średniej ziarnistości syntetycznym monokrystalicznym diamentowym nasypem o gradacji 600. Do ostrzenia na sucho lub z niewielkim dodatkiem wody.

Obudowa - wygodna, kompaktowa z lekkiego polimeru w kolorze szarym. Szeroka podstawa gwarantuje stabilność podczas ostrzenia. Powiększony otwór lanyard hole na smycz lub linkę

Sposób użycia:
1. postaw ostrzarkę na płaskiej powierzchni.
2. aby naostrzyć, pociągnij do siebie 3-4 krotnie, lekko dociskając krawędź tnącą pomiędzy czarnymi ostrzami z węglików spiekanych.
3. w celu wykończenia ostrza wykonaj kilka ruchów między ceramicznymi kamieniami.
4. zawsze czyść ostrzarkę po użyciu, przetrzyj wilgotną szmatką lub łagodną szczotką i osusz ręcznikiem. Nie należy spłukiwać wodą.

Ostrzenie haków.
1. Oprzyj ostrzarkę o płaską powierzchnię.
2. Przesuwaj ostrze haka w tę i z powrotem wzdłuż diamentowego pręta, aż hak będzie ostry.
3. Zawsze czyść ostrzarkę po użyciu, przetrzyj wilgotną szmatką lub łagodną szczotką i osusz ręcznikiem. Nie należy spłukiwać wodą.

Dane techniczne:
Numer produktu: 50728 (0027925507285), PP1
Nazwa: Pocket Pal Knife Sharpener
Rodzaj powierzchni ostrzącej: Carbide, Ceramic
Gradacja: Coarse, Extra Fine 1 500, Diamont 600
Kolor: Grey
Waga: 26.0 g / 0.92 oz
Producent: Smith's, U.S.A.

Opracowanie: firma Sharg®

We ship to EU countries.
Smith's inc.
50728
10 Przedmioty